IMG 5555


Laika posmā no 2016.gada 24.februāra līdz 28.oktobrim Arābu kultūras centrs realizē projektu „Sadarbības tilts” iecietības veicināšanai  un jebkādas diskriminācijas novēršanai Rīgas pilsētā, sekmējot saliedētas sabiedrības veidošanos, kurā ir augsts sabiedrības locekļu līdzdalības un sadarbības līmenis un tiek respektētas demokrātiskas nacionālas valsts vērtības.

 Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

No marta mēneša arābu valodas pamatzināšanas 24 nodarbībās apgūst 46 dalībnieki, bet interesi izteica 149 personas. Diemžēl tik daudz grupā nav iespējams uzņemt. Interesenti varēja iepazīties ar Ēģiptes un Marokas kultūru, mākslu, kā arī izzināt mītus un patiesības par Arābu valstīm, tradīcijām, reliģiju lekcijā kopā ar Hosamu Abu Meri. Marta nogalē notiks interaktīva lekcija „ Arābu sieviete 21. gadsimtā starp tradīcijām un realitāti” kopā ar Ingrīdu Kleinhofu. Visas no aktivitātēm ir apmeklētas, izraisot lielu interesi.

  Aprīlī aicinām uz aktivitātēm:

-Arābu valodas apmācībām no 5. aprīļa, katru otrdienu un ceturtdienu, plkst.18.30 /grupa ir nokomplektēta

-Latviešu sarunvalodas apmācībām ārzemniekiem no 4.aprīļa, katru pirmdienu un ceturtdienu, plkst.18.30/grupa ir nokomplektēta

-Sīrijas kultūras un mākslas vakaru, 13.aprīlī plkst.19.00

-Interaktīvām lekcijām par Arābu pasauli 22.aprīlī un 29.aprīlī plkst.18.30/informācija par tēmām jau drīzumā

            Visas aktivitātes notiks Brīvprātības mājā, Lācplēša ielā 70B-1, Rīgā.

Lūgums kultūras vakaram un lekcijām pieteikties, rakstot uz e pastu : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , norādot aktivitātes datumu un personu skaitu. Jums atbildēs aktivitāšu moderators, apstiprinot Jūsu līdzdalību.

Abdelhamids Elmarya, projekta vadītājs

www.bakc.lv

Sadarbībā ar:

1 RDIKSD krasa pareizs