Aktivitātes un Tikšanās

Bezmaksas latviešu sarunvalodas nodarbības ārzemniekiem Latvijā

latviesu sarunva arzemniekiem LV

Bezmaksas latviešu sarunvalodas nodarbības ārzemniekiem Latvijā. Projekta „Sadarbības tilts” ietvaros, ārzemniekiem Latvijā būs iespēja praktizēties

latviešu sarunvalodas 16 nodarbībās aprīļa un maija mēnešos kopā ar pasniedzēju Ingrīdu Kleinhofu.

Aprīlī aicinām uz nodarbībām katru pirmdienu un ceturtdienu, plkst.18.30, sākot no 4.aprīļa.  Mēnesī plānotas astoņas nodarbības, katra divu stundu garumā: 4.04., 7.04., 11.04., 14.04., 18.04., 21.04., 25.04., 28.04.

Visas aktivitātes notiks Brīvprātības mājā, Lācplēša ielā 70B-1, Rīgā.

Lūgums aktivitātēm pieteikties, rakstot uz e pastu : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Jums atbildēs aktivitāšu moderators, apstiprinot Jūsu līdzdalību. Vai zvaniet pa tālruņa numuru 25982985 Abdelhamidam.

Vietu skaits ir ierobežots! Lūdzu sekojiet līdzi www.bakc.lv vai www.facebook.com/Arabic-Culture-Center-In-Latvia .

Laika posmā no 2016.gada 24.februāra līdz 28.oktobrim Arābu kultūras centrs realizēs projektu „Sadarbības tilts” iecietības veicināšanai  un jebkādas diskriminācijas novēršanai Rīgas pilsētā, sekmējot saliedētas sabiedrības veidošanos, kurā ir augsts sabiedrības locekļu līdzdalības un sadarbības līmenis un tiek respektētas demokrātiskas nacionālas valsts vērtības. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

1 RDIKSD krasa pareizs

Bezmaksas arābu valodas apmācības iesācējiem

posteris arabu val marts
 

Martā aicinām uz nodarbībām katru otrdienu un ceturtdienu, plkst.18.30, sākot no 3.marta.  Mēnesī plānotas astoņas nodarbības, katra divu stundu garumā: 3.03., 8.03., 10.03., 15.03., 17.03., 22.03., 23.03., 24.03.

            Visas aktivitātes notiks Brīvprātības mājā, Lācplēša ielā 70B-1, Rīgā.

Lūgums aktivitātēm pieteikties, rakstot uz e pastu : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , norādot aktivitātes datumu un personu skaitu. Jums atbildēs aktivitāšu moderators, apstiprinot Jūsu līdzdalību. Vai zvaniet pa tālruņa numuru 25982985 Abdelhamidam.

Vietu skaits ir ierobežots!

Iesaisties integrācijas projektā “Sadarbības tilts”!

Laika posmā no 2016.gada 24.februāra līdz 28.oktobrim Arābu kultūras centrs realizēs projektu „Sadarbības tilts” iecietības veicināšanai  un jebkādas diskriminācijas novēršanai Rīgas pilsētā, sekmējot saliedētas sabiedrības veidošanos, kurā ir augsts sabiedrības locekļu līdzdalības un sadarbības līmenis un tiek respektētas demokrātiskas nacionālas valsts vērtības.

 Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Trīs mēnešus būs iespēja apgūt arābu valodas pamatzināšanas 24 nodarbībās un papildināt latviešu sarunvalodu 16 nodarbībās. Interesenti no dažādām kultūrām varēs iepazīt septiņu Arābu valstu kultūru un mākslu radošajos vakaros, kā arī deviņu lekciju ciklā izzināt mītus un patiesības par Arābu valstīm, tradīcijām, reliģiju. Sākoties vasarai, projekta dalībnieki dosies trīs izbraukumos pie patvēruma meklētājiem, kopīgi realizējot interaktīvu aktivitāšu ciklu par Valsts vērtībām. Projektam noslēdzoties, piecās Rīgas skolās tiks rīkotas Interaktīvas informatīvās stundas par Arābu valstu kultūru iepazīšanu. Projektu noslēgs Arābu kultūru radošs pasākums kādā no Rīgas publiskajām vietām.

  Martā aicinām uz aktivitātēm:

-Arābu valodas kursiem no 3. marta, katru otrdienu un ceturtdienu, plkst.18.30

-Ēģiptes kultūras un mākslas vakaru, 9.martā plkst.19.00

-Interaktīvu lekciju „ Mīti un patiesība par Arābu pasauli” kopā ar Hosamu Abu Meri, 11.martā plkst.18.30

-Marokas kultūras un mākslas vakaru, 18. martā plkst.19.00

-Interaktīvu lekciju „ Arābu sieviete 21. gadsimtā starp tradīcijām un realitāti” kopā ar Ingrīdu Kleinhofu, 30. martā plkst.18.30  

            Visas aktivitātes notiks Brīvprātības mājā, Lācplēša ielā 70B-1, Rīgā.

Lūgums aktivitātēm pieteikties, rakstot uz e pastu : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , norādot aktivitātes datumu un personu skaitu. Jums atbildēs aktivitāšu moderators, apstiprinot Jūsu līdzdalību.

Projektu atbalsta: 1 RDIKSD krasa pareizs

2009.gada 05.janvāri Atklāta vēstule

Par krīzi Tuvo Austrumu Gazas joslā.

Sakarā ar Izraēlas armijas uzbrukumu Gazas joslai jau 10-to dienu pēc kārtas, kā rezultātā vairāk kā 530 civiliedzīvotāju, ieskaitot vismaz 87 bērnus, gāja bojā un vairāk kā 2500 ievainoto, Arābu kultūras centrs nosoda jebkuru militāro vardarbību pret civiliedzīvotājiem, kā arī uzskata, ka militārās darbības rezultātā Gazas joslā ir pārkāpti un neievēroti visi starptautiskie likumi un Ženēvas konvencija par cilvēktiesībām.

2008 - Par godu Latvijas 90. un Libānas 65. gadadienai, Arābu kultūras centrs(AKC) un Latvijas

Arābu kultūras centrs un Latvijas - Libānas Kultūras biedrība rīko svinīgu pieņemšanu
Par godu Latvijas 90. un Libānas 65. gadadienai, Arābu kultūras centrs(AKC) un Latvijas - Libānas Kultūras biedrība (LLKB) šā gada 19. novembrī plkst.18.00 Latviešu biedrības nama Zelta zālē rīko svinīgu pieņemšanu.